Rozpylacz 24l na kołach

Numer katalogowy: 22024

Przewoźny pneumatyczny rozpylacz na zbiorniku o pojemności 24l przeznaczony do rozpylania atoksycznych płynów myjących (detergentów), płynów dezynfekujących, olejów i.t.p. o niskiej gęstości, mycia pojazdów i maszyn, grafitowania, smarowania i dystrybucji olejów. Napełnione wybranym płynem do poziomy 3/4 pojemności zbiornika i naładowania powietrzem do ciśnienia 6-8 bar funkcjonują bez konieczności stałego połączenia z siecią sprężonego powietrza.

Cena netto: 1076,40 zł

Zobacz więcej informacji

Rozpylacz na zbiorniku 24l ze stali nierdzewnej- malowanej na kołach

Numer katalogowy: 23024

Przewoźny pneumatyczny rozpylacz na zbiorniku ze stali nierdzewnej o pojemności 24l przeznaczony do rozpylania atoksycznych płynów myjących (detergentów), płynów dezynfekujących, olejów i.t.p. o niskiej gęstości, mycia pojazdów i maszyn, grafitowania, smarowania i dystrybucji olejów. Napełnione wybranym płynem do poziomy 3/4 pojemności zbiornika i naładowania powietrzem do ciśnienia 6-8 bar funkcjonują bez konieczności stałego połączenia z siecią sprężonego powietrza.

Cena netto: 1849,20 zł

Zobacz więcej informacji

Rozpylacz na zbiorniku 24l ze stali nierdzewnej- polerowanej na kołach

Numer katalogowy: 23025

Przewoźny pneumatyczny rozpylacz na zbiorniku ze stali nierdzewnej- polerowanej o pojemności 24l przeznaczony do rozpylania atoksycznych płynów myjących (detergentów), płynów dezynfekujących, olejów i.t.p. o niskiej gęstości, mycia pojazdów i maszyn, grafitowania, smarowania i dystrybucji olejów. Napełnione wybranym płynem do poziomy 3/4 pojemności zbiornika i naładowania powietrzem do ciśnienia 6-8 bar funkcjonują bez konieczności stałego połączenia z siecią sprężonego powietrza.

Cena netto: 2037,80 zł

Zobacz więcej informacji

Rozpylacz na zbiorniku 24l ze stali nierdzewnej na kołach

Numer katalogowy: 24024

Przewoźny pneumatyczny rozpylacz na zbiorniku ze stali nierdzewnej o pojemności 24l skierowany do wszystkich sektorów, które podobnie jak przemysł spożywczy wymagają wysokich standardów czystości i higieny. Napełnione wybranym płynem do poziomy 3/4 pojemności zbiornika i naładowania powietrzem do ciśnienia 6-8 bar funkcjonują bez konieczności stałego połączenia z siecią sprężonego powietrza.

Cena netto:

Zobacz więcej informacji